آوریل 20, 2024


کی هیون کیونگ، از مدیران ارشد سامسونگ الکترونیکس، به پنچ شهر آمریکا سفر کرد. کی هیون کیونگ پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرد و گفت از تجربه‌ی رانندگی با وانت برقی تسلا سایبرتراک در این تور شگفت‌زده شده‌ است.

کی هیون کیونگ از شتاب شگفت‌انگیز، بررسی محیط اطراف با ۱۰ دوربین، شعاع چرخش فرمان و برف پاک‌کن‌های پیکاپ برقی تسلا سایبرتراک حیرت‌زده شده‌ است.

بسیاری از خریداران سایبرتراک از تحویل دیرهنگام این خودرو برقی شاکی هستند. چند ماه قبل، تسلا از مشکلات تأمین باتری‌های لیتیوم یونی و فولاد ضدزنگ بدنه‌ی سایبرتراک خبر داد و آن‌ را دلیل اصلی تأخیر در عرضه‌ی وانت برقی‌اش اعلام کرد.

مقاله‌های مرتبط

قیمت خودرو تسلا سایبرتراک در زمان معرفی آن در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۴۰ هزار دلار اعلام شده بود؛ اما ایلان ماسک چند ماه پیش تأیید کرد که قیمت افزایش پیدا می‌کند.

مدیر ارشد سامسونگ همچنین سخنانی درباره‌ی رم‌های HBM3 و HBM3E و HBM4 مطرح کرد. به‌گفته‌ی کی هیون کیونگ، سامسونگ تیم قدرتمندی برای توسعه‌ی این رم‌ها دارد و می‌خواهد مشتریانی که از رم‌های HBM استفاده می‌کنند را به استفاده از رم‌های HBM3 و HBM3E ترغیب کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *