ژوئن 25, 2024

[ad_1]

مایکروسافت قصد دارد به شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان اجازه دهد تا ایجنت‌‌های کوپایلت بسازند. این ایجنت‌ها می‌توانند مانند کارمندان مجازی کار کنند و وظایف را به‌صورت خودکار انجام دهند.

ایجنت‌های هوش مصنوعی مایکروسافت، توانایی چت‌بات‌ها را برای انجام هوشمندانه‌ی وظایف پیچیده به‌ رخ می‌کشند.

هوش مصنوعی کوپایلت ازاین‌پس قادر است کارهایی مانند نظارت بر ایمیل‌های دریافتی و ورود داده‌ها را که معمولاً کارمندان باید به‌صورت دستی انجام دهند، به‌عهده بگیرد و برخی از فعالیت‌های کارمندان را به‌صورت خودکار انجام دهد.

صفحه‌ی هوم کوپایلت استودیو

Microsoft

چارلز لامانا، معاون برنامه‌های تجاری و پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت، در مصاحبه‌ای با ورج گفت: «ما خیلی زود به این حقیقت پی بردیم که نباید کوپایلت را به یک ابزار هوش مصنوعی مکالمه‌محور محدود کنیم.»

مایکروسافت امروز ویژگی ایجنت هوش مصنوعی را دردسترس تعداد بسیار محدودی از آزمایش‌کنندگان قرار داده است.

شرکت‌ها می‌توانند یک ایجنت کوپایلت را ایجاد کنند تا به انجام وظایف مربوط‌به فناوری اطلاعات و ارتباطات و آموزش به کارمندان جدید بپردازد. ایجنت‌های کوپایلت در زمان‌های خاص و رویدادهای ویژه فعال می‌شوند و براساس داده‌های اختصاصی شرکت کار می‌کنند.

کوپایلت در روند آموزش به افراد باتوجه‌به داده‌های منابع انسانی به سوالات کارآموز پاسخ می‌دهد، او را به سایر کارمندان شرکت معرفی می‌کند، آموزش‌های لازم را در اختیار او قرار می‌دهد و قرارهای کاری را یادآوری می‌کند. ایجنت کوپایلت در کامل‌کردن فرم‌ها به کارآموزان کمک می‌کند و برای برگزاری جلسات کاری برنامه‌ریزی انجام می‌دهد.

ایجنت کوپایلت نگرانی‌ها درباره‌ی امکان از دست‌دادن مشاغل و ترس از آینده‌ی هوش مصنوعی را افزایش داده است. لامانا اعلام کرد که ایجنت کوپایلت تنها وظایف تکراری و پیش‌‌پاافتاده مانند واردکردن داده‌ها به سیستم را برعهده خواهد گرفت و جایگزین تمام و کمال مشاغل مختلف نخواهد شد.

مایکروسافت معتقد است که ایجنت کوپایلت تنها بخش‌های خسته‌کننده‌ی مشاغل را کاهش می‌دهد؛ اما رقابت برای تسلط بر بازار هوش مصنوعی بسیار داغ است و به نظر می‌رسد که به‌زودی از یک اتوماسیون ساده و پیش‌پاافتاده فراتر خواهیم رفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *